• Originalus 2020
  • Originalus 2020
  • Originalus 2020
  • Originalus 2020
  • Originalus 2020
  • Originalus 2020

Originalus 2020 "naują" octopus " - box / Octoplus Langelį SAMSUNG Lg + 5 Kabeliai, SAM Atrakinti Flash Remontas Mobiliųjų Telefonų

Yra sandėlyje
SKU l1232
  • €153.24

Palaikomos operacinės sistemos: "Windows 7/8/10 Octoplus Box "Samsung" + LG - Pagrindinės Savybės Atrakinti Remonto IMEI/Bluetooth Rašyti Firmware Skaityti/Apskaičiuoti Kodai Skaityti/Rašyti Visą "Flash" Read/Write GDFS "Flash" per USB Skaityti/Rašyti/Remontas NVM Skaityti/Rašyti/Remontas EEPROM Redaguoti Kalba Format FS Rašyti/Remontas Saugumo Rašyti Saugumo Atsarginės Factory Reset Hard Reset Skaityti/Rašyti/Remontas Skaityti TA Info Remonto EFS Remonto WiFi Adresą, iš Naujo nustatyti Ekrano Užraktą/Pattern Lock Iškelties RAM/NAND Octoplus Box "Samsung" + LG - Papildomos Funkcijos LG Qualcomm kalbos paketai redaktorius Rašyti firmware *.m0 failus Mirksi FullFlash dvejetainiai failai, Mirksi firmware *.ssw failų Vieno failo mirksi Skaityti/rašyti EEPROM Skaitymas/rašymas NVM IMEI remontas Greitai, šalies keisti Kalibravimo duomenų atkūrimo Formatas FFS Remonto telefoną iš naujo Octoplus "Samsung" + LG - Palaikomi Modeliai *: LG-serija: A100, A100a, A100GO, A110, A130, A133, A133CH, A133GO, A133R, A155, A160, A165, A170, A170GO, A175, A175a, A175b, A180, A180a, A180b, A190, A190a, A190b, A200, A225, A225GO, A230,A235, A250, A258, A270, A270E, A271, A275, A290, orlaivį a310, A340, A341, A380, A390, A395, A399, A447, A7100, A7150 KAIP-serija: AS323, AS330, AS375, AS870, AS992, AS993, AS998 B-series": B200, B2000, B200A, B200E, B2050, B2060, B2070, B2100, B2150, B220, B220A, B450, B460, B470, B525 BL-serija: BL20, BL20cf, BL20df, BL20e, BL20GO, BL20t, BL20v, BL40, BL40e, BL40f, BL40g, BL42k C-serijos: C100, C105, C1100, C1150, C1200, C1300, C1300i, C1400, C1500, C193, C195, C195N, C197, C199, C205, C2200, C297, C299, C300, C300GO, C305, C310, C3100, C320, C320i, C330, C3300, C330i, C3310, C3320, C333, C3380, C3400, C360, C3600, C360GO, C365, C370, C375, C395, C397, C398, C399, C410, C440, C441, C550, C555, C660, C660h, C660R, C710, C710h, C729, C729DW, C729DWDU, C729DWP, C729TN, C800, C800DG, C800DGDU, C800DGP, C800g, C800TKGO, C800VL, C800VLP, C900, C900B, C900k CB-serija: CB630 CE-serija: CE110, CE500 CF-serija: CF360, CF360GO, CF360GO1, CF750 CG-serija: CG180, CG225 CT-serija: CT810, CT815 CU-serija:CU320, CU400, CU405, CU500, CU500V, CU515, CU575, CU720, CU915, CU920 D-serijos: D100, D100AR, D100F, D100G, D100J, D105, D105F, D107F, D120, D120AR, D120F, D120G, D120J, D125, D125F, D125G, D127F, D150, D150G, D157, D157F, D160, D160AR, D160F, D160G, D160GO, D160J, D160TR, D165, D165AR, D165F, D165G, D170, D175F, D180F, D213, D213AR, D213C, D213CF, D213CJ, D213F, D213K, D213N, D213TR, D221, D221C, D225, D227, D228, D280, D280AR, D280F, D280G, D280N, D280NR, D280TR, D285, D285F, D285G, D290, D290AR, D290G, D290J, D290N, D290TR, D295, D295F, D300f, D300g, D315, D315H, D315I, D315K, D315S, D320, D320AG, D320AR, D320F, D320F8, D320G8, D320J8, D320N, D320TR, D321, D325, D325F, D325F8, D325G8, D329, D331, D331TR, D335, D335E, D337, D370, D370TR, D373, D373EU, D375, D375AR, D380, D385, D390, D390AR, D390N, D390NS, D392, D392D, D392K, D393, D400, D400H, D400HN, D400N, D405, D405H, D405N, D405TR, D410, D410H, D410HN, D410N, D415, D415BK, D415RD, D415RDGO, D486, D500, D500BK, D500BKGO1, D505,D520, D520BK, D605, D610, D610AR, D610TR, D618, D620, D620FR, D620J, D620K, D620R, D625, D631, D680, D681, D682, D682TR, D683, D684, D685, D686, D690, D690N, D693, D693N, D693TR, D700, D722, D722AR, D722J, D722K, D722P, D722PA, D722V, D723, D723TR, D724, D725, D725P, D725PR, D725WP, D726, D727, D728, D729, D800, D800P, D800T, D801, D801BK, D801HW, D801WH, D801Z, D802, D802T, D802TA, D802TR, D803, D805, D806, D820, D820BK, D821, D830, D838, D850, D850PR, D850TR, D851, D851TN, D851WH, D852, D852G, D855, D855AR, D855K, D855P, D855TR, D855V, D856, D857, D858, D858HK, D859, D950, D950G, D950P, D950W, D951, D955, D956, D957, D958, D959, D959BK, D959TS DM-serija: DM-01G E-serija: E400, E400b, E400f, E400g, E400GO, E400r, E 405, E405f, E410, E410b, E410C, E410f, E410g, E410i, E411f, E411g, E415, E415F, E415G, E420, E420F, E425, E425C, E425F, E425G, E425J, E430, E430GO, E431G, E435, E435F, E435G, E435K, E440, E440F, E440G, E440J, E445, E450, E450B, E450F, E450G, E450J, E451G, E455, E455F, E455G,E460, E460F, E465F, E465G, E467F, E470F, E475F, E510, E510f, E510g, E610, E610GO, E610v, E612, E612f, E612g, E615, E615f, E617G, E720, E720b, E720K, E730, E730f, E739, E739BK, E739BKDU, E739BKP, E739KW, E739KWDU, E739KWP, E900, E900h, E906, E960 (Nexus 4), E970, E970P, E971, E973, E975, E975G, E975K, E975R, E975T, E975W, E976, E977, E980, E980H, E980P, E981H, E985, E985T, E986, E987, E988, E989 F-serija: F100S, F1200, F120K, F120L, F120S, F160K, F160L, F160LV, F160S, F180K, F180L, F180S, F200K, F200L, F200LS, F200S, F2100, F220K, F220L, F220S, F2300, F2400, F240K, F240L, F240S, F2410, F3000, F300K, F300L, F300S, F310L, F310LR, F320K, F320L, F320S, F340K, F340L, F340S, F350K, F350L, F350S, F370K, F370L, F370S, F400K, F400L, F400S, F410S, F430K, F430L, F430S, F440L, F460K, F460L, F460S, F470K, F470L, F470S, F480K, F480L, F480S, F500K, F500L, F500S, F510K, F510L, F510S, F520K, F520L, F520S, F540K, F540L, F540S, F560K, F570S, F600K, F600L, F600S, F610K, F610L, F610S, F620K, F620L, F620S,F650K, F650L, F650S, F670K, F670L, F670S, F700K, F700L, F700S, F7100, F720K, F720L, F720S, F750K, F800K, F800L, F800S, FK430F G-serijos: G1600, G1610, G1800, G3000, G3100, G350, G360, G4010, G4015, G4050, G420, G5300, G5300i, G5400, G5500, G5600, G600K, G600KP, G600KR, G600L, G600LP, G600LR, G600S, G600SP, G600SR, G7000, G7030, G7050, G7100, G710AWMH, G710EM, G710EMW, G710PM, G7110, G7120, G930, G930DS, G930G, G930K, G931 GB-serija: GB100, GB101, GB102, GB102GO, GB105, GB106, GB107, GB108, GB109, GB110, GB115, GB125, GB125a, GB125R, GB126, GB130, GB160, GB160a, GB160b, GB161, GB165, GB170, GB175, GB190, GB190a, GB190b, GB195, GB210, GB220, GB220GO, GB220NGO, GB230, GB250, GB250f, GB250g, GB255, GB255B, GB255G, GB258, GB280 GC-serija: GC900, GC900e, GC900f GD-serija: GD310, GD330, GD335, GD350, GD510, GD510GO, GD510N, GD510NGO, GD550, GD550e, GD570, GD570AQ, GD570AV, GD570AW, GD580, GD710, GD880, GD880f, GD880G, GD900, GD900e, GD900f, GD910, GD910c GM-serija: GM200, GM205, GM205GO,GM210, GM310, GM310F, GM310G, GM360, GM360GO, GM360i, GM600, GM630, GM730, GM730e, GM730f, GM735, GM750, GM750h, GM750n, GM750Q GR-serija: GR500, GR500F, GR500FD, GR500FGO, GR500R, GR500W, GR501, GR525g, GR700, GR700P GS serijos: GS100, GS101, GS101a, GS101GO, GS102, GS105, GS105GO, GS106, GS106a, GS107, GS107a, GS107b, GS108, GS117, GS155, GS155a, GS155b, GS170, GS190, GS200, GS205, GS290, GS290GO, GS290N, GS290NGO, GS390, GS390GO, GS500, GS500f, GS500g, GS500GO, GS500GX, GS500v, GS505 GT-serija: GT350, GT350F, GT350GO, GT350i, GT360, GT365, GT370, GT400, GT400GO, GT405, GT500, GT500N, GT500s, GT505, GT505e, GT540, GT540f, GT540G, GT540GO, GT540R, GT550, GT810, GT810h, GT950 GU-serija: GU200, GU200a, GU200b, GU200e, GU220, GU230, GU230GO, GU280, GU280f, GU282, GU285, GU285f, GU285g, GU290f, GU290fPO, GU292, GU292A, GU295, GU295F, GU295g, GU297, GU297a, GU920V GW serijos: GW300, GW300FD, GW300GO, GW305, GW330GO, GW370, GW370b, GW382f, GW520, GW520GO, GW525, GW550, GW550h, GW620, GW620F,GW620G, GW620GO, GW620R, GW820, GW825, GW825v GX-series: GX200, GX300, GX500 H-serija: H220, H221, H221AR, H221F, H221G, H222, H222F, H222G, H222TTV, H222TV, H320, H320AR, H320MB, H324, H324T, H324TR, H326G, H326T, H326TV, H340, H340AR, H340F, H340G, H340H, H340N, H340Y, H342, H342F, H342FT, H342I, H342TR, H343, H345, H410, H410YK, H420, H420F, H422, H422F, H422T, H422TV, H440, H440AR, H440F, H440N, H440V, H440Y, H442, H442F, H443, H445, H500, H500F, H500G, H500T, H500TR, H502, H502F, H502G, H502T, H502TV, H502Y, H520, H520F, H520G, H520Y, H522, H522F, H522Y, H525, H525N, H525TR, H540, H540D, H540F, H540T, H542, H542TR, H630, H630D, H630I, H631, H634, H635, H635A, H635AR, H635C, H635CX, H636, H650, H650AR, H650E, H650K, H731, H734, H735, H735AR, H735L, H735MT, H735P, H735T, H735TR, H736, H736P, H740, H778, H779, H788, H788N, H788SG, H788TR, H790, H790T, H791, H791F, H810, H810PR, H810VK, H811, H811VK, H812, H815, H815AR, H815K, H815L, H815P, H815T, H815TR, H818, H818N, H818P, H818PA,H819, H820, H820PR, H830, H830SV, H831, H840, H840AR, H840TR, H845, H845N, H848, H850, H850AR, H850K, H850TR, H858, H860, H860N, H868, H870, H870AR, H870DS, H870DSU, H870I, H870K, H870S, H870U, H870V, H871, H872, H872PR, H873, H900, H900PR, H901, H910, H910PR, H915, H918, H930, H930DS, H930G, H930K, H932, H932PR, H932SV, H932U, H933, H950, H950PR, H955, H955A, H955AR, H955HK, H955P, H955TR, H959, H960, H960A, H960AR, H960ATR, H960AY, H960P, H960TR, H960YK, H961, H961AN, H961N, H961S, H962, H968, H970, H990, H990DS, H990N, H990T, H990TR HB-serija: HB620, HB620T K-serijos: K100, K100DS, K100E, K100TR, K120, K120AR, K120E, K120F, K120GT, K120H, K121, K121K, K121L, K121S, K130, K130E, K130F, K130Y, K200, K200DS, K200DSF, K200DSK, K200F, K200MT, K210, K220, K220AR, K220BR, K220DS, K220DSF,100% Originalus 2020 "naują" octopus " - box / Octoplus Langelį SAMSUNG Lg + 5 Kabeliai, SAM Atrakinti Flash Remontas Mobiliųjų Telefonų

  • Prekės Pavadinimas: Z3X PRO RINKINYS
  • Elemento Tipas: octoplus lauke+už sam + UŽ LG+5 KABELIS
  • Modelio Numeris: octoplus lauke+už sam + UŽ LG+5 KABELIS

Panašūs produktai

2X Odinis dėklas Dėklas, Skirtas HYT PD780 PD782 PD700 PD985

2X Odinis dėklas Dėklas, Skirtas HYT PD780 PD782 PD700 PD985 Aprašymas: odinis dėklas Medžiaga : Oda Priedai: Nailonas petnešėlėmis Suderinama HYT PD780 PD780G PD700 PD700G PD985 PD780 PD782 Ir t.t. Pakuotė: 2vnt Kaip paveikslėlį, dėklas M be logo, Jei norite juos su logotipu, prašome

  • €15.58

10vnt/Daug, SC APC 3dB Simplex Single Mode Fiber Optic Attenuator SC Vyrų ir Moterų Optinio tinklo Adapteris,1,3,5,10,15,20 - 25db

10vnt/Daug, SC APC 3dB Simplex Single Mode Fiber Optic Attenuator SC Vyrų ir Moterų Optinio tinklo Adapteris,1,3,5,10,15,20 - 25db Ačiū už jūsų domisi ! Jei jums skubiai reikia arba especial užsakymo, prašome susisiekti su mumis po krepšelį ARBA Pranešimą mus, mes visada on-line! Galima NEMOKAMAI MĖGINIO !! Optinio

  • €35.88
  • €39.87

Ragelis Dulkių Pusėje Padengti Aksesuaras Motorola MOTOTRBO XIR P8268 P8260 P8200 XPR6500 XPR6550 GTP800 Dviejų krypčių Nešiojamas Radijas

Būklė:Naujas. Suderinamas su modeliais: Motorola XIR P8268 XPR6550 GTP800GP388,PTX760PLUSVISAR XPR6300, XPR6350, XPR6500, XPR6550 DP3400, DP3401, DP3600, DP3601 XBR6300, XBR6350, XBR6500, XBR6550 XiRP8200, XiRP8208, XiRP8260, XiRP8268 DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+ Pakuotė:

  • €3.19
  • €3.36

Finisar FTLF8524P2BNL-MD 4G-850nm LC multimode SFP LN#50 7/10 MADE IN MALAIZIJA

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai?Daugiau dalių numeriai?Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Gamintojas Finisar Gamintojas Dalies Numeris FTLF8524P2BNL-MD Aprašymas Multi-mode

  • €11.75
  • €13.05

E210 kabelis AŠTUONKOJAI SPT LAUKE SAM BOX "SAMSUNG E210" Flash " atrakinti IMEI kabelis taisymo įrankis

Originalus E210 Kabelis UART KABELIS SPT LAUKE ir AŠTUONKOJAI LAUKE,OCTOPLUS LANGELĮ Samsung , Flash , atrakinimas , Remontas IMEI,Ebs, Šiltas greitai Reikia bendradarbiauti su SAMSUNG LAUKE gali dirbti Pakuotės Turinys: 1x E210 Kabelis

  • €4.21

1000M 4RJ45+1000M 1SFP,Euro Įkroviklis,Išorinio maitinimo,Nevaldomas SFP Multi Fiber Optic Jungiklis+1,25 G 850nm 550M,LC SFP Modulis

1000M 4RJ45+1000M 1SFP,Euro Įkroviklis,Išorinio maitinimo,Nevaldomas SFP Multi Fiber Optic Jungiklis+1,25 G 850nm 550M,LC SFP Modulis Prašome atkreipti dėmesį: 1. Numatytasis su JAV standarto maitinimo adapteris; JK, ES, BR, AS standartai gali būti pateikti prašymą. 2. SFP moduliai nėra įtraukti į kainą, jei jums reikia kitų SFP

  • €40.09
  • €44.54

5vnt/Daug,2Cores,Dia:2.0 mm,Importuotų Armaid Siūlai,Šarvuotos Kabelis,ILGIS:50CM,ODC Aikštėje Tipas (Moterų), FC/UPC Fiber Optic Patch cord

5vnt/Daug,2Cores,Dia:2.0 mm,Importuotų Armaid Siūlai,Šarvuotos Kabelis,ILGIS:50CM,ODC Aikštėje Tipas (Moterų), FC/UPC Fiber Optic Patch cord Priminti:Pluoštas Jungtis gali būti ST,SC,FC,LC Rėmelis gali būti APC arba UPC) Kai jūs pateikiate užsakymą,prašome pastaba jūsų išsamius reikalavimus ODC 4CORE

  • €136.32
  • €151.47

Aukščiausios kiekis Verslo optimizuotas PBX TP848-416 Konsolės programinę įrangą, Paprastas valdymas viešbutis

Modelis: TP848-416 Talpa: 4 BENDRAS linijų, 16 plėtiniai 4 BENDRO linija uostų vienam CO linija kortelės. 8 plėtiniai linijos prievadus per plėtiniai kortelę. Maksimali talpa: TP848-416-tai 4 BENDRO linija, 16 plėtros; TP848-848, - 8 CO linija, 48 plėtinių; Gaminio Dydis : 43 cm* 21

  • €133.03

Kitų HB100 Singapūras Agilsens Doplerio Mikrobangų Mobiliojo ryšio Modulis Originalus Smart Home Tinka

Kitų HB100 Singapūras Agilsens Doplerio Mikrobangų Mobiliojo ryšio Modulis Originalus Smart Home Tinka Pastaba: Prašome susisiekti su mumis dėl konkrečios kainos ir padėties punktas Patarimai, kurie padės Brazilija pirkėjų, jei pasirinksite Express pristatymas, kaip FED DHL, UPS ir T.t.P nuomos suteikia compan y vardą ir

  • €7.58

Optinio pluošto OTDR TR600 SM/MM /PON OTDR sandėlyje

Specifikacija Techninių Specifikacijų 1 Bangos ilgis (nm) 1310/1550 Dinaminis diapazonas (dB) 2 32/30 Impulso plotis (ns) 5,20,40,80,160,320,640,1280,2560,5120,10240,20480 Atveju aklas zona (m) 3 2m Slopinimas aklas zona (m) 3 9m Tiesiškumas (dB/dB) ±0.05 dB/ dB Nuostolio riba (dB) 0.01 Nuostolių raiškos santykis (dB) 0.125 8 mėginių Ėmimo

  • €791.45

Sfp modulis klasė c+ Hua Wei GPON OLT C + Singlemode Modulis SC Uosto GPON OLT Modulis Hua Wei MA5808T GPBD GPFD MA5800T GPHF

Ineta modulis atitinka prekės ženklas ir gali būti naudojami tik prekės ženklo valdyba.Pavyzdžiui, Huawei ir c++ modulis gali būti naudojamas tik ant Huawei lentos.ZTE modulis gali būti naudojamas, tik ZTE lentos.Hisense, WTD ir UBO tinka valdyba. Pirkti priedus atskirai, spustelėkite ant nuotraukos žemiau įveskite nuorodą

  • €16.76

5vnt/Daug,SC UPC APC Simplex Metalo Dangtelio Užrakto Optinio tinklo Adapteris,SC SM, MM, OM3 Uždaromos Pluošto Optinė Jungtis

5vnt/Daug,SC UPC APC Simplex Metalo Dangtelio Užrakto Optinio tinklo Adapteris,SC SM, MM, OM3 Uždaromos Pluošto Optinė Jungtis Priminti:Pluošto Tipas gali būti SM(Žalios arba Mėlynos spalvos),MM(Pilka),OM3(Aqua) Rėmelis gali būti UPC(Mėlyna) arba APC(Žalia) Kai jūs pateikiate užsakymą,prašome pastaba jūsų reikalavimai

  • €11.06
  • €12.29